Spotkania rodzinne, aby sprawiały przyjemność, powinny odbywać się w atmosferze relaksu i odprężenia. Powierzając nam przygotowanie pełnej oprawy przejęcia rodzinnego, będą mogli Państwo spędzić ten czas z rodziną i przyjaciółmi w pięknych pałacowych wnętrzach.

Serdecznie zapraszamy do organizowania w naszych salach wspaniałych urodzin, imienin, imprez tematycznych, balów – także tych karnawałowych – oraz zjazdów rodzinnych i szkolnych.

Dzięki niemal 30-letniej praktyce w organizowaniu różnego rodzaju przyjęć w wielu obiektach, a już prawie czteroletniej w samym Pałacu Żelazno, możemy gwarantować Państwu wspaniały czas w gronie najbliższych.

 

Organizowaliśmy już zarówno koncerty muzyki klasycznej, jak i taneczne imprezy hip-hopowe dla młodzieży czy przyjemne wieczory dla najmłodszych. Nie boimy się żadnych wyzwań. Możemy zaprosić do nas zarówno kameralne grupy, jak i te liczące do 250 osób.

Nasz szef kuchni dołoży wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie było kulinarną podróżą w krainę niezwykłych smaków i aromatów. Wciąż doszkalając się -zarówno w najnowocześniejszych technikach kulinarnych, jak i nowych trendach – z pewnością będziemy w stanie skomponować dla Państwa odpowiednie menu.

A jeżeli zechcieliby Państwo podjąć swoich gości na biesiadnym spotkaniu w drewnianej chacie grillowej, zapraszamy do naszego „Niedźwiadka”.

 

Pieczony prosiak, przysmażone pierogi i domowy bigos to idealne menu na rodzinne biesiadowanie, spotkanie integracyjne czy imprezę w gronie kolegów z pracy.

Kontakt

Napisz do nas szybką wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe :-).

Not readable? Change text. captcha txt
0