UE_EFRR_rgb
znak_barw_rp_poziom_bez_ramki_rgb
dolny-olsk-logotyp-kolor-jpg-zip
logo_FE_Program_Regionalny_rgb

Głęboka termomodernizacja obiektu pałacowego w Żelaźnie współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Osi Priorytetowej nr 3 „Gospodarka niskoemisyjna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Przedmiot projektu stanowią prace o charakterze głębokiej modernizacji energetycznej Zespołu Pałacowego w Żelaźnie, w tym wymian a źródła energii, mająca na celu zwiększenie efektywności energetycznej poprzez zmniejszenie strat ciepła z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.

Efektem projektu będzie termomodernizacja, która przyniesie korzyści Wnioskodawcy wynikające z redukcji zapotrzebowania na energię i oszczędności kosztów z tym związanych. Rezultat projektu stanowić będzie również bezpośredni efekt ekologiczny przejawiający się w redukcji emisji szkodliwych substancji.wartość projektu: 5 298 732,16 zł wkład Funduszy Europejskich: 2 781 033,12 zł

W wyniku ogłoszonych przetargów została wybrana, na realizację zadania w całości, firma Izo Terma sp. z o.o. z siedzibą w Trzebieszowicach.

Poniżej znajdziesz pliki projektowe dotyczące realizacji projektu „Głęboka termomodernizacja obiektu pałacowego w Żelaźnie”

Kolorystyka Projekt -> Pobierz plik

Opis -> Pobierz plik

Przedmiar -> Pobierz plik

Przekrój -> Pobierz plik

Rysunek gruntu -> Pobierz plik

Rzut poddasza ->Pobierz plik

STWiORB1 -> Pobierz plik

Okno 1 -> Pobierz plik

Okno 2 -> Pobierz plik

Okno 3 -> Pobierz plik

Okno 4 -> Pobierz plik

Okno 5 -> Pobierz plik

Okno 6 -> Pobierz plik

Projekt modernizacji centralnego ogrzewania -> Pobierz plik

Projekt modernizacji centralnego ogrzewania – rysunki -> Pobierz plik

Kontakt

Napisz do nas szybką wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe :-).

Not readable? Change text. captcha txt
0